Commerce Order Data Formatter (1.0.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: All
eu: Guztiak

en: Key
eu: Giltza

en: About
eu: (r)i buruz
