Commerce Order Data Formatter (1.0.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: All
hi: सभी

en: Commerce
hi: व्यापार

en: About
hi: के बारे में
