Commerce Order Data Formatter (1.0.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Key
km: សំខាន់

en: About
km: អំពី
