Commerce Order Data Formatter (1.0.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: All
tr: Tümü

en: Key
tr: Anahtar

en: Commerce
tr: Ticaret

en: About
tr: Hakkında
