Commerce Order Data Formatter (1.0.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: All
uk: Все

en: Key
uk: Ключ

en: Commerce
uk: Комерція

en: About
uk: Про модуль
