Commerce Order Data Formatter (1.0.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: All
vi: Tất cả

en: Key
vi: Khóa

en: About
vi: Giới thiệu
