Commerce Order Data Formatter (1.0.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
