Commerce Order Document (1.0.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Conditions
he: תנאים

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Plugin
he: פלאגין

en: Display label
he: תצוגת תווית

en: Document
he: מסמך

en: Documents
he: מסמכים

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Payment Method
he: שיטת תשלום
