Commerce Order Document (1.0.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Display label
lt: Rodyti žymę

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)

en: Thank you for your order!
lt: Ačiū už Jūsų užsakymą!

en: All conditions must pass
lt: Visos sąlygos turi būti išpildytos

en: Only one condition must pass
lt: Turi būti išpildyta bent viena sąlyga

en: Condition operator
lt: Sąlygos operatorius
