Commerce Order Item UI (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Weight
lt: Svoris

en: Save
lt: Saugoti

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Weight for @title
lt: @title svoris
