Commerce Order Item UI (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Quantity
ru: Количество

en: Weight
ru: Вес

en: Save
ru: Сохранить

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: Unit Price
ru: Цена за единицу

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)

en: Order item type
ru: Тип позиции заказа

en: There are no @label yet.
ru: Пока ещё нет "@label".
