Commerce Order Item UI (1.1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Quantity
ar: الكمية

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: Unit Price
ar: ثمن الوحدة

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
