Commerce Partial Payments (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Item
sk: Položka

en: Number
sk: Číslo

en: Total
sk: Celkom

en: Price
sk: Cena

en: Amount
sk: Množstvo

en: Payment
sk: Platba

en: Operation
sk: Operácia

en: Commerce
sk: Obchod

en: Balance
sk: Zostatok

en: Refund
sk: Vrátiť

en: Currency code
sk: Kód meny

en: Tracking
sk: Sledovanie

en: Formatted price
sk: Formátovaná cena
