Commerce Partial Payments (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Item
ar: عنصر

en: Number
ar: رقم

en: Total
ar: المجموع

en: Price
ar: السعر

en: Amount
ar: المبلغ

en: Operation
ar: عملية
