Commerce Partial Payments (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Item
ru: Элемент

en: Number
ru: Число

en: Total
ru: Итого

en: Price
ru: Цена

en: Amount
ru: Сумма

en: Payment
ru: Оплата

en: Operation
ru: Действие

en: Paid
ru: Оплачен

en: Commerce
ru: Торговля

en: Balance
ru: Баланс

en: Refund
ru: Возврат

en: Currency code
ru: Код валюты

en: Formatted price
ru: Отформатированная цена
