Commerce Paybox Payment (1.0.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Separator
ar: فاصل

en: Site
ar: موقع

en: Amount
ar: المبلغ

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول
