Commerce Swedbank Payment Portal (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Test
ar: الاختبار

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: URL
ar: العنوان URL

en: Live
ar: مباشر

en: Notification settings
ar: إعدادت الاشعارات
