Commerce Swedbank Payment Portal (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Test
fa: آزمایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: URL
fa: نشانی

en: Commerce
fa: تجارت

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی

en: Notification settings
fa: تنظیمات اطلاع‌رسانی

en: Test environment settings
fa: تنظیمات محیط آزمایشی
