Commerce Swedbank Payment Portal (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Notification settings
pl: Ustawienia powiadomień
