Commerce Swedbank Payment Portal (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Test
lt: Testas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Live
lt: Gyva

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Notification settings
lt: Įspėjimų nuostatos
