Commerce PayPal (8.x-1.0-rc5) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Password
tr: Parola

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Top
tr: En üst

en: Text
tr: Metin

en: Layout
tr: Yerleşim

en: User
tr: Kullanıcı

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Signature
tr: İmza

en: Card Number
tr: Kart Numarası

en: Payment
tr: Ödeme

en: General
tr: Genel

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Color
tr: Renk

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: White
tr: Beyaz

en: Reference
tr: Kaynak

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Cart
tr: Sepet

en: American Express
tr: Amerikan Express

en: Gray
tr: Gri

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Blue
tr: Mavi

en: Black
tr: Siyah

en: Transaction type
tr: İşlem tipi

en: Go back
tr: Geri dön

en: Logo type
tr: Logo türü

en: Failed:
tr: Başarısız:
