Commerce - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Language
de: Sprache

en: English
de: Englisch

en: Automatic
de: Automatisch

en: Finnish
de: Finnisch

en: Swedish
de: Schwedisch

en: Account
de: Benutzerkonto

en: Merchant ID
de: Händler-ID

en: Collect billing information
de: Zahlungsinformationen sammeln
