Commerce Pickup (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Closed
ar: مغلق

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Saturday
ar: السبت

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: Desc
ar: تنازلي

en: Optional
ar: اختياري

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Negate
ar: نفي

en: Products
ar: المنتجات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
