Commerce Pickup (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु
