Commerce Pickup (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Closed
nl: Gesloten

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Action
nl: Actie

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Customer
nl: Klant

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Desc
nl: Aflopend

en: Company
nl: Bedrijf

en: Optional
nl: Optioneel

en: Street
nl: Straat

en: City
nl: Plaats

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Negate
nl: Voorwaarde omkeren

en: Products
nl: Producten

en: Shippable
nl: Verzendbaar

en: Apply
nl: Toepassen

en: Billing information
nl: Factuurinformatie

en: Billing Information
nl: Factuurgegevens

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Payment Method
nl: Betaalmethode

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Customer Information
nl: Klantinformatie

en: Asc
nl: Oplopend

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)

en: Stores
nl: Winkels

en: Thank you for your order!
nl: Bedankt voor uw bestelling!

en: Order Confirmation
nl: Bestelbevestiging

en: Order #@number details:
nl: Besteldetails van bestelling #@number:

en: Order activity
nl: Bestellingsactiviteit
