Commerce Pickup (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Closed
ro: Închis

en: Cancel
ro: Anulare

en: Action
ro: Acțiune

en: Reset
ro: Resetează

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Customer
ro: Client

en: Phone
ro: Telefon

en: Desc
ro: Descendent

en: Company
ro: Companie

en: Optional
ro: Opţional

en: Street
ro: Strada

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Negate
ro: Neagă

en: Products
ro: Produse

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Billing information
ro: Informaţii facturare

en: Billing Information
ro: Informații despre facturare

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Payment Method
ro: Metodă de plată

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Customer Information
ro: Informații client

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Stores
ro: Magazine

en: Thank you for your order!
ro: Vă mulțumim pentru comanda dumneavoastră!

en: Order #@number details:
ro: Detalii comanda #@number:

en: Order activity
ro: Activitate comandă
