Commerce Pickup (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Saturday
az: Şənbə

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Desc
az: azaldın

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Sort by
az: Sırala

en: Negate
az: İnkar et

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
