Commerce Pickup (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (47 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Closed
de: Geschlossen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Action
de: Aktion

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Save
de: Speichern

en: Default
de: Standard

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Saturday
de: Samstag

en: User
de: Benutzer

en: All
de: Alle

en: Active
de: Aktiv

en: Vendor
de: Lieferant

en: Customer
de: Kunde

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Desc
de: Absteigend

en: Company
de: Firma

en: Street
de: Straße

en: City
de: Stadt

en: Sort by
de: Sortierung

en: Negate
de: Negieren

en: Products
de: Produkte

en: Shippable
de: Lieferbar

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Billing information
de: Rechnungsinformation

en: Billing Information
de: Rechnungsinformation

en: Finished with an error.
de: Mit einem Fehler beendet.

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Payment Method
de: Zahlungsmethode

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Customer Information
de: Kundeninformationen

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Stores
de: Shops

en: Thank you for your order!
de: Danke für Ihre Bestellung!

en: Publish selected profile
de: Ausgewähltes Profil veröffentlichen

en: Unpublish selected profile
de: Veröffentlichung des ausgewählten Profils aufheben

en: Order Confirmation
de: Bestellbestätigung

en: Order #@number details:
de: Details der Bestellung #@number:

en: Order activity
de: Bestellaktivität

en: Purchased items
de: Gekaufte Artikel
