Commerce Point of Sale (POS) (8.x-2.6) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Closed
hy: Փակված

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Open
hy: Բաց

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
