Commerce Point of Sale (POS) (8.x-2.6) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Password
ne: पासवर्ड

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Email
ne: ईमेल

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
