Commerce Price Rule (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Role
gu: હોદો

en: Key
gu: ચાવી

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: IP address
gu: IP સરનામું
