Commerce Price Rule (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (48 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Options
nl: Opties

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Price
nl: Prijs

en: Customer
nl: Klant

en: Product ID
nl: Product-ID

en: Amount
nl: Bedrag

en: Desc
nl: Aflopend

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: Role
nl: Rol

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Key
nl: Sleutel

en: Products
nl: Producten

en: Product types
nl: Producttypes

en: Apply
nl: Toepassen

en: Dates
nl: Datums

en: Store name
nl: webwinkelnaam

en: IP address
nl: IP-adres

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Allowed roles
nl: Toegelaten rollen

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Asc
nl: Oplopend

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)

en: Stores
nl: Winkels

en: Fixed amount
nl: Vast bedrag

en: Manage Items
nl: Items beheren

en: Product variation types
nl: Productvariatietypes

en: Product variation
nl: Productvariatie

en: There are no @label yet.
nl: Er zijn nog geen @label.
