Commerce Price Rule (8.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (40 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Save
ar: حفظ

en: Options
ar: الخيارات

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Conditions
ar: الشروط

en: Advanced
ar: متقدم

en: Price
ar: السعر

en: Amount
ar: المبلغ

en: Desc
ar: تنازلي

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Role
ar: الدور

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Key
ar: المفتاح

en: Product
ar: المنتج

en: Products
ar: المنتجات

en: Product types
ar: أنواع المنتجات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Dates
ar: التواريخ

en: IP address
ar: عنوان الـIP

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
