Commerce Price Rule (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Price
lt: Kaina

en: Customer
lt: Klientas

en: Amount
lt: Suma

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Role
lt: Rolė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Key
lt: Raktas

en: Product
lt: Prekė

en: Products
lt: Prekės

en: Percentage
lt: Procentas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Dates
lt: Datos

en: Store name
lt: Parduotuvės pavadinimas

en: IP address
lt: IP adresas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)

en: Stores
lt: Parduotuvės

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
