Commerce Pricelist (8.x-2.0-rc2) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: All
lt: Visi

en: Price
lt: Kaina

en: Customer
lt: Klientas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: List price
lt: Sąrašo kaina

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Dates
lt: Datos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)

en: Stores
lt: Parduotuvės

en: Edit %label
lt: Redaguoti %label

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
