Commerce Pricelist (8.x-2.10) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Quantity
he: כמות

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Options
he: אפשרויות

en: Price
he: מחיר

en: Customers
he: לקוחות

en: Customer
he: לקוח

en: Owner
he: בעלים

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: List price
he: מחיר מחירון

en: Delimiter
he: מפריד

en: Changed
he: השתנה

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: About
he: אודות

en: Dates
he: תאריכים

en: Manage display
he: ניהול תצוגה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Choose a file
he: בחירת קובץ

en: Manage form display
he: ניהול טופס העריכה

en: Edit %label
he: עריכת %label

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
