Commerce Pricelist (8.x-2.6) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Choose a file
hy: Ընտրեք ֆայլը

en: Manage form display
hy: Կառավարե ձևի ցուցադրումը
