Commerce Pricelist Schedule (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Back
az: Geri

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: N/A
az: Yox

en: Changed
az: Dəyişdi
