Commerce Pricelist Schedule (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Back
he: אחורה

en: Created
he: נוצר

en: N/A
he: -ללא-

en: Changed
he: השתנה
