Commerce Printful (2.0.1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Image
de: Bild

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: Store
de: Shop

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: API key
de: API-Key

en: Product type
de: Produkttyp

en: Synchronization
de: Synchronisierung

en: Execute
de: Ausführen

en: Machine name
de: Systemname

en: Finished with an error.
de: Mit einem Fehler beendet.

en: Connection
de: Verbindung

en: General configuration
de: Allgemeine Konfiguration

en: Color field
de: Farbfeld

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.
