Commerce Product Bundle (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (59 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: شرح

en: Quantity
fa: تعداد

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Summary
fa: خلاصه

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: URL alias
fa: آدرس مستعار

en: Add to cart
fa: افزودن به سبد خرید

en: Desc
fa: نزولی

en: Visibility settings
fa: تنظیمات وضعیت نمایش

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authoring information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Commerce
fa: تجارت

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Duplicate
fa: تکرار

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Product
fa: محصول

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Apply
fa: تایید

en: URL path settings
fa: تنظیمات مسیر نشانی

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Locked
fa: قفل شده

en: About
fa: درباره

en: Custom text
fa: متن سفارشی

en: Total price
fa: قیمت کل

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: Language settings
fa: تنظیمات زبان

en: - All -
fa: - همه -

en: Unit Price
fa: قیمت واحد

en: Unit price
fa: قیمت واحد

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: @group (historical data)
fa: @group (اطلاعات تاریخی)

en: @label:delta
fa: @label: دلتا

en: Stores
fa: فروشگاه ها

en: Order item type
fa: نوع اقلام سفارش
