Commerce Product Bundle (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Required?
gu: ફરજિયાત?

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Edit %label
gu: %label સંપાદિત કરો

en: Delete %label
gu: %label કાઢી નાખો
