Commerce Product Bundle (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
