Commerce Product Bundle (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (64 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Quantity
pl: Ilość

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Cart
pl: Koszyk

en: Product
pl: Produkt

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Apply
pl: Zastosuj

en: URL path settings
pl: Adres

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Locked
pl: Zablokowany

en: About
pl: O stronie

en: Variations
pl: Warianty

en: Custom text
pl: Własny tekst

en: Total price
pl: Cena całkowita

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Language settings
pl: Ustawienia językowe

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Unit Price
pl: Cena jednostkowa

en: Unit price
pl: Cena jednostkowa

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: @group (historical data)
pl: @group (dane historyczne)

en: - No value -
pl: - Brak wartości -

en: Edit %label
pl: Edytuj %label

en: Last saved
pl: Ostatnio zapisano

en: Not saved yet
pl: Jeszcze nie zapisano

en: (this translation)
pl: (to tłumaczenie)

en: Entity reference rendered entity display format settings
pl: Ustawienia formatu wyświetlania zawartości wskazywanej encji

en: @entity using @field_name
pl: @entity przy użyciu pola @field_name

en: Delete %label
pl: Usuń %label

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.
