Commerce Product Bundle (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (46 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Quantity
is: Magn

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Summary
is: Samantekt

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Add to cart
is: Setja í körfu

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Authoring information
is: Upplýsingar um höfund

en: Commerce
is: Verslun

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Product
is: Vara

en: Not published
is: Ekki birt

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Apply
is: Virkja

en: URL path settings
is: Stillingar URL slóða

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: About
is: Um

en: Total price
is: Heildarupphæð

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Unit Price
is: Einingaverð

en: Unit price
is: Einingaverð

en: @group (historical data)
is: @group (söguleg gögn)

en: Stores
is: Verslanir

en: - No value -
is: - Ekkert gildi -

en: Edit %label
is: Breyta %label

en: Last saved
is: Síðast vistað

en: (this translation)
is: (þessi þýðing)
