Commerce Product Bundle (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (52 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Product
lt: Prekė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: About
lt: Apie

en: Total price
lt: Viso kaina

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: - All -
lt: - Visos -

en: Unit price
lt: Vieneto kaina

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Edit %label
lt: Redaguoti %label

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota

en: Delete %label
lt: Pašalinti %label
