Commerce Product Bundle (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: « first
hy: « առաջինը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Delete %label
hy: Ջնջել %label
