Commerce Product Bundles (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (65 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Author
he: מחבר/ת

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: Quantity
he: כמות

en: File
he: קובץ

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Required
he: נדרש

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add item
he: הוספת שורה בתפריט

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: N/A
he: -ללא-

en: Price
he: מחיר

en: Add to cart
he: הוספה לסל הקניות

en: Desc
he: יורד

en: Visibility settings
he: הגדרות ניראוּת

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Negate
he: שלילי

en: Product type
he: סוג מוצר

en: Duplicate
he: שכפול

en: Product
he: מוצר

en: Changed
he: השתנה

en: Products
he: מוצרים

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Apply
he: החל

en: Select
he: בחר

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: URL path settings
he: הגדרת מיקום חלופי

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Behavior
he: התנהגות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Language settings
he: הגדרות שפה

en: - All -
he: - הכל -

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Preview image style
he: סגנון תצוגה מקדימה של תמונה

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Edit %label
he: עריכת %label

en: Last saved
he: נשמר לאחרונה

en: Not saved yet
he: לא נשמר עדיין

en: (this translation)
he: (התרגום הזה)

en: Link to @entity_type_label
he: קישור ל@entity_type_label

en: Provide a view link to the @entity_type_label.
he: ספקו קישור ל@entity_type_label.

en: @title (value @number)
he: @title (ערך @number)

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
