Commerce Product Bundles (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (87 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Author
ro: Autor

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Action
ro: Acțiune

en: Quantity
ro: Cantitate

en: File
ro: Fișier

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Required
ro: Necesar

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Add item
ro: Adaugă element

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Published
ro: Publicat

en: URL alias
ro: Pseudonim URL

en: N/A
ro: N/D

en: Price
ro: Preţ

en: Add to cart
ro: Adaugă în coş

en: Desc
ro: Descendent

en: Visibility settings
ro: Setări vizibilitate

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authoring information
ro: Informaţii despre autor

en: Negate
ro: Neagă

en: Product type
ro: Tip produs

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Product
ro: Produs

en: Changed
ro: Schimbat

en: Products
ro: Produse

en: Not published
ro: Nepublicat

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Apply
ro: Aplică

en: Add another item
ro: Adugă alt element

en: URL path settings
ro: Opţiuni cale URL

en: Offset
ro: Decalaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Product variations
ro: Variații produs

en: The product title.
ro: Titlul produsului.

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Language settings
ro: Configurare limbă

en: - All -
ro: - Toate -

en: Progress indicator
ro: Indicator progres

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
ro: Acest câmp păstrează ID-ul unui fișier de imagine ca o valoare întreagă.

en: Preview image style
ro: Previzualizare stil imagine

en: Bulk update
ro: Actualizare în masă

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Weight for row @number
ro: Greutate pentru rândul @number

en: Default quantity
ro: Cantitatea implicită

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Original language
ro: Limba originală

en: Stores
ro: Magazine

en: Product variation types
ro: Tipuri de variație a produsului

en: Edit %label
ro: Editează %label

en: Last saved
ro: Ultimul salvat

en: Not saved yet
ro: Nesalvat încă

en: (this translation)
ro: (această traducere)

en: Image field display format settings
ro: Setările formatului de afișare a câmpului imagine

en: Failed:
ro: Eșuat:

en: Link to @entity_type_label
ro: Legătură către @entity_type_label

en: Provide a view link to the @entity_type_label.
ro: Furnizează o legătură de vizualizare către @entity_type_label.

en: @title (value @number)
ro: @title (valoare @number)

en: Delete %label
ro: Șterge %label

en: Product variation type
ro: Tipul de variație a produsului

en: The product author.
ro: Autorul produsului.

en: The product URL alias.
ro: Aliasul URL al produsului.

en: The time when the product was created.
ro: Momentul în care produsul a fost creat.

en: The time when the product was last edited.
ro: Momentul în care produsul a fost editat ultima dată.

en: The parent product.
ro: Produsul părinte.

en: The time when the variation was created.
ro: Momentul când variația a fost creată.

en: The time when the variation was last edited.
ro: Momentul când variația a fost editată ultima oară.

en: The product %label has been successfully saved.
ro: Produsul %label a fost salvat cu succes.

en: Generate variation titles based on attribute values
ro: Generați titluri pentru variație pe baza valorilor atributelor

en: The variation title.
ro: Titlul variației.

en: Order item type
ro: Tip de comandă

en: Combine order items containing the same product variation.
ro: Combinarea elementelor de comandă care conțin aceeași variație a produsului.

en: Succeeded:
ro: Reușit:

en: There are no @label yet.
ro: Nu există @label încă.
