Commerce Product Reminder (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: View
ar: عرض

en: Format
ar: التنسيق

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Product
ar: المنتج

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Form settings
ar: إعدادات الاستمارة

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
